| AlexStroie99 a întrebat:

TPU! Vreau sa imi raspundeti foarte rapid. De unde imi pot lua rute romanesti la Trainz Simulator 2006 ( TRS 2006 ). Daca se poate lasati-mi un link. MS. FUNDA big grin

7 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

O sa iti las un link mai incolo ca acum sunt foarte ocupat scuza-ma o sa revin cu linkul

| Skynettt a răspuns:

Toata.rutele le gasesti
pe www.romanian trainz studio.ro////////sau horiasb////romanianscenery.com
dar vezi ca s-ar putea sa ai niste probleme la rute, adica sa iti lipseasca dependintele, daca nu-ti merge sa-ti faci cont pe site, si intri pe forum ca gasesti.bafta...;)

| AlexStroie99 explică (pentru Skynettt):

Romania trainz studio s-a inchis,,, iar pe Romania scenary sunt rute doar pentru trs 2009. . tongue

| Skynettt a răspuns (pentru AlexStroie99):

Pai altele nu mai stiu sorry...

| AlexStroie99 explică (pentru Skynettt):

crying

| AlexStroie99 explică (pentru Skynettt):

crying