| Gimihumulukuakua a întrebat:

Trainer euro truck 2 in limba romana? ..sau cel putin invatati-ma cum se foloseste, daca e in alta limba!.cel de bani il am! m-ar interesa daca e ceva sa deblochezi masinile!

3 răspunsuri:
| Gimihumulukuakua explică:

Te astept pe mess!

| Ozgean07 a răspuns:

Eu joc euro truck simulator 2 iti pot spune orice despre jocul asta..pe adresa mea de mess xbmw70@yahoo.com si iti pot da si hack de lvl (adica cand tunezi tirul sa nu iti mai apara "poti sa o cumperi de la lvl 10 " sau mai mult. Funda dupa ce te ajut