| mirlanul a întrebat:

Cum pot face bani mulţi în euro truck simulator 2 fara sa fac misiuni ceva trainer sau coduri

3 răspunsuri:
| pego a răspuns:

Am cautat si eu trainer la el dar nu gasesti sau daca vei gasi nu iti va merge si cel mai bine e sa joci normal is sa faci misiuni in continuare doar asa iti vei face bani, dar ma e o solutie sa iei bani de la banca

| pego a răspuns:

Scrie undeva in meniu la el cand intri sau sa zic asa dupa ce faci vreo 3-4 misiuni, iti va aparea pe undeva prin dreapta jos sau prin mijloc iti va aparea bank si dai pe el si poti lua bani de la banca