| Pisikmic12 a întrebat:

Uitati am o intrebare mai gra dar sper sa ma ajutati petru stiuca TPU are putere!
Stau pecalculator cam mult si as vrea sa imi fac un hobby online de exemplu: Sa administrez o pagina pe facebook, sa ma apuc de un joc va rog spuneti-mi primul raspuns CORECT Primeste FUNDA

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minecraft

| Sky_Lefe_1998 a răspuns:

Ce zici sa te apuci de un joc adica multa lume joaca Counter strike 1.6

| Pisikmic12 explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Sunt fata dar m-am plicitisit de jocurile genmetin2 sau altele! Altceva ma ocup de ceva ce poaate devenii popular ajuatima va rog!

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru Pisikmic12):

Pai...ce zici de sims