| Claudiu2011 a întrebat:

Ultimul x-men aparut a fost x-men origins wolverine? si daca da care va fi urmatorul care va aparea stiti? si prin ce perioada cu aprox. oricum x-men origins wolverine a fost un joc fantastic de o calitate f buna si a fost un succes total. dau fundita celui care imi spune.si in afara de asta despre spider-man ce stiti? ultimul a fost shattered dimension dar nu prea mea placut. web of shadow a fost mult mai reusit.despre urmatorul care va aparea ce stiti? si cand cu aprox?

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Daca ne referim la jocuri... mi-e mi-a placut Spiderman Ultimate (ps2) big grin