| Claudiu2011 a întrebat:

Ultimul x-men aparut a fost x-men origins wolverine? si daca da care va fi urmatorul care va aparea stiti? si prin ce perioada cu aprox. oricum x-men origins wolverine a fost un joc fantastic de o calitate f buna si a fost un succes total. dau fundita celui care imi spune.si in afara de asta despre spider-man ce stiti? ultimul a fost shattered dimension dar nu prea mea placut. web of shadow a fost mult mai reusit.despre urmatorul care va aparea ce stiti? si cand cu aprox? dau funda celui care imi spune primul dar si corect.restul vot.

Răspuns Câştigător
| XxELOKxX2013 a răspuns:

X-men destiny noul joc o sa apara pe 12 septembrie 2011
dar sa stii ca nu mai exista un al spiderman decat filmul spiderman 4 va aparea pe 15 noiembrie 2012 ok
si sunt de acord cu tine ca web of shadows a fost foarte misto
dar si shattered dimension e bunicel nu crezi dar tot cred ca web of shadows e mai tare mai putin pe wii are o grafica imi vine rau cand vad grafica aia esti cel mai tare daca crezi ca origin of wolverine si web of shadows sunt misto bv tie funda te rog frumos happy happy happy happy happy