| Miclea_Ecaterina_1998 a întrebat:

Umm sunt sigur ca multi ati jucat sau macar unii,, Warcraft 3 Frozen Throne".Tin minte ca jucam o mapa parca era 3v3 sau 4v4 in care puteai fi orc/human doar parca si erau 2 culoare prin care puteai ataca bazele inamice si la sfarsitul fiecarui culoar erau porti si towers foarte puternice cu vreo 4000hp si 500damage cred o.o.Si la inceput puteai alege un hero /un monstru puternic.Stie cineva cum se numea mapa? O jucam ca disperata cand eram mai mica si mi-e dor de easad.

5 răspunsuri:
| immortalfaith a răspuns:

Harta era din joc sau ai downloadat o cand jucai rpg uri pe Garena?

| Miclea_Ecaterina_1998 explică (pentru immortalfaith):

Era din joc

| Miclea_Ecaterina_1998 explică (pentru immortalfaith):

Pai descarcasem jocul mai de mult de pe internet acum am cd-uri originale si mapa nu aia nu mai e :'(

| immortalfaith a răspuns (pentru Miclea_Ecaterina_1998):

Dota 2 nu joci?