| BfcCrystyFloryn a întrebat:

Un calculator cat de cat bun de gaming cu placa video pret pana in 1100 lei?
Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Va fi foarte greu să găsești un PC de gaming cât de cât decent la 1100 RON, ținând cont că majoritatea PC-urilor decente încep de la 2000-2100 RON. Îți recomand să mai strângi niște bani și să-ți iei unul la 2100 RON. Va merita așteptarea.

Dacă găsești un PC la 1100 RON e posibil să nu ruleze jocurile pe care ai vrea să le joci.

| BfcCrystyFloryn explică (pentru Jakye):

1255 lei cs go 250-300fpshappy

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai căutat pe olx (second) sau eMAG (nou)?

| oglindasultanului a răspuns:

N-am inteles, tu vrei ca tot pc (toate componentele) sa aiba total 1, 000 ron sau doar placa video? Cred ca gasesti vreun laptop, dar pc, iei doar placa de baza si te descurci cu "build" pe viitor.

| andreitmm a răspuns:

Cu tot cu monitor slabe sanse sa gasesti un pc cat de cat