| anonim_4396 a întrebat:

Un Pc Nou Facut Pe Bucati(1000 Lei) Ar Fi Bun Pentru Jocuri?
Si Ce Placa Video? Amd Sau Nvidia?

Răspuns Câştigător
| PamyLove a răspuns:

Am luat pc-ul din Real, 1.500 lei, 4, 00GB Ram, 1000GB memorie, mouse, tastatura tot, placa video este nVidia, merge foarte bine, fara lag, citeste foarte rapid.

1 răspuns:
| CrazyRat a răspuns:

Pentru jocurile ce sunt acuma nu iti ajung 1000 Lei mai ales daca vrei sa faci de la 0 PC-ul. Eu iti sugerez placile video de la nVidia (tot cu ele am lucrat mai mult), din punctul meu de vedere is mai fixe, stabile, etc. acuma fiecare cu opinia lui.