| Daniel_5468 a întrebat:

Ce placa video credeti ca ii mai buna pentru jocuri?
Ati sau Nvidia?

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Nvidia

7 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Eu intotdeauna am mers pe nVIDIA si nu m-a lasat la greu nici odata am avut o placa video ati in 2 saptamani whistling sa prapadit
nVIDIA RULZ

| Dragotta a răspuns:

MOmentan ati este regele cu noua lor placa ati hd5770 deci da este mai buna

| Daniel_5468 explică:

Mersi baieti, asta era si parerea mea dar am vrut sa vad si parerea altora.

| Daniel_5468 explică:

@dey Nvidia 9800 GT cu 150 ron doar? sau 1500?
de cat ii 512 sau 1 GB?

| rippE a răspuns:

Nvidia este mai buna deoarece are componentele 9300. 9500. 9800. speciala pentru jocurile noi aparute de exemplu(Gta 4) etc.etc.etc.mi-am cumparat Nvidia 9800 din Mall cu 150 ron! si sunt foarte multumit de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati e buna dar Nvidia este super parerea mea.

| Olix a răspuns:

Pentru jocuri ati pentru aplicati gen cuda, 3d, photoshop etc e buna nVIDIA.