| ionutz156 a întrebat:

Un prieten si-a instalat windows 8. El mi-a spus ca i-a fost instalata placa video, dar daca dau click dreapta pe desktop si dau screen resolution, advanced settings ii apare cea integrata nu cea dedicata(mentionez ca daca dau click dreapta pe desktop ii apare nVIDIA control panel.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, unde a conectat mufa de la monitor?happy Nu cumva pe cea integrata?laughing

| ionutz156 explică (pentru anonim_4396):

Are laptop

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionutz156):

Sa incerce sa ia de pe site-ul original driverul cu placa video/utilitarul de instalare si sa il instaleze el manual, daca face tot asa, incercati sa dati disable la cea integrata sa vedeti tot asa face?