| anonim_4396 a întrebat:

Am placa video nVIDIA geforce 9400 GT si din cate am vazut eu driver-ul este instalat, dar cand dau click dreapta pe desktop nu imi apare nVIDIA control panel! Am windows 7 ultimate.

10 răspunsuri:
| flavyusR a răspuns:

Si eu am tot nVIDIA geforce 9400 GT si am tot windows 7 ultimate, eu am descarcat driveru de aici, dezinstaleaza-l pe asta care il i acum si instaleaza driveru asta de aici, astept funda.

http://www.nvidia.com/......river.html

| Loadteg a răspuns (pentru flavyusR):

Nu merge dezintalat

| ReusxD a răspuns:

Dezinstaleaza driverul pe care il ai instalat acum si instaleaza-l pe cel de aici
http://www.nvidia.com/......river.html

| Antyss08 a răspuns:

Salut!
Verifică dacă la "Control Panel\Appearance and Personalization" apare jos Control Panel Nvidia?

| Antyss08 a răspuns (pentru Antyss08):

Ai verificat?

| Loadteg a răspuns (pentru Antyss08):

Da

| Antyss08 a răspuns (pentru Loadteg):

Păi este acolo sau nu?

| AngelikGamer a răspuns:

Incearca un restart, si mie mi-a facut la fel. Daca nu insista si contacteaza un specialist pentru un update.

| Loadteg a răspuns:

Nu merge sa il dezinstalez

| Loadteg a răspuns:

Tot nu merge