| Epirus_Necros_1990 a întrebat:

Un prieten tocmai si-a facut un cont de mail yahoo, am incercat sa ii trimit un mail dar imi da eroare zice sa adresa nu exista...ce trebuie facut in acest caz?

Răspuns Câştigător
| Curious9 a răspuns:

Trebuie sa intri pe cont imediat dupa ce faci adresa, atat pe email cat si pe yahoo ca sa fie detectat ca adresa activa. Majoritatea tinerilor din ziua de astazi isi fac zeci de adrese si nu folosesc decat 1, 2 si lor li se incarca baza de date. Asa ca au hotarat sa stearga toate adresele care nu sunt utilizate. Ele pot fi inca "citate" cand iti faci un cont pe alt site, dar nu mai pot fi folosite.