| ErrorFound a întrebat:

Un sistem cu Athlon Xp 2600+, nVidia GeForce 4 Mx 4000(integrata pe 64 mb) si 2Gb Ram ruleaza Halo 2?

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Intra pe google si scrie ``Can I run it``.
Uita-te pe pagina si vezi ca o sa-ti ceara permisiunea sa ruleze java, pentru ati lua datele din pc, adica placa video, windows, rami etc.
Si dupa ce iti ia toate informatiile, scrii intr-o casuta acolo ce joc vrei tu si ei or sa-ti spuna daca pc`ul tau in poate rula sau nu.
Sa-mi spui daca te-ai descurcat big grin

| ErrorFound explică (pentru N0xEterniS):

Stiu site-ul, multumesc oricum. L-am testat dar se pare ca am avut o problema cand am reinstalat Chrome-ul si Java face fite. Vroiam sa stiu daca l-a mai testat cineva cu un sistem asemanator.