| adelina0101123 a întrebat:

Unde cresc la lv 85 metin2gx?v3 sau Padurea Rosie (MAP TREE) am intemele : otel +9 sirus +9 bunicele .va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| OchiCapruii a răspuns:

La lvl 85 ai sirius +9 laughing)rolling on the floor)laughing, din cate stiu eu sirius +9 e de la lvl 90 tongue.In orice caz, in padure cresti pana la 92 super bine cu iteme 20 exp si un inel.

2 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

V3 sau v4 puneti rez sageti pentru v4happy

| adelina0101123 explică:

Sirusu +9 e sirus nu celesta +9 happy sa stii +ca aveam sirus la lv 79 dar nu puteam sa mi-l pun.sad m-am chinuit sa fac lv 80 in v2 am stat cred ca vreo ora sa cresc 3 bile fara inel crying