| ObsedatDeMetin a întrebat:

4 all big grin unde dau cerere admin slot pe dr.indungi.ro ca am intrat pe forum am facut cont dar nu stiu unde sa dau pentru cerere thinking va rog ajutor! funditahappy

2 răspunsuri:
| PkAdi a răspuns:

Io zic sa te lasi... am o gramada de ore pe deathrun indungi, am exp admin 2 ani dispus sa tin redirecte, cat se poate de multe, am pc bun si net bun, dar daca aud aia ca nu esti dispus sa platesti bani nici nu te baga in seama, deci cauta admine pe alte sv ca dr.indungi... e varza... fara bani...

| EmoBoy48 a răspuns:

Pai http://www.indungi.ro/forum/index.php?/forum/1619-cerere-slotadmin/ aici faci cerere ati trebuie ore si chesti din astea si redirecte apropo vezi ca acolo e un model de cerere... il copiezi pe ala si sus la stanga vezi acolo new topic sau ceva de genu acolo copiezi si gata