| babachis a întrebat:

Uneori cand aprind calculatorul (am windows 7) cand imi scrie welcome si se incarca imaginea este mai mare decat cea normala si dupa ce s-a incarcat asa ramane si pana nu ii dau restart sau il sting si il aprind din nou asa ramane...
ce as putea sa fac?

P.S.: am un frate mai mic si mai umbla din cand in cand prin calculator si dupa aceea cand il intreb nu zice si uneori zice dar nu mai stie unde a umblat...

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca dupa un restart isi revine atunci se pare ca ai pc-ul virusat! Ce sa faci? Cel mai bine sa reinstalezi Win 7 cu formatare cu tot... Bafta!