| FlorinAWP95 a întrebat:

am o problema cu PC-ul
Cand il aprin se incarca normal, dar cand trebuie sa apara imaginea cu "Welcome" apare error... si windows/system32 dar si "r" pentru restart.
orice buton apas se da restart si daca incerc sa il sting din butonnul "power" se inchide imediat
pot sti din ce cauza

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Este o problema in windows.Incearca un restore prin apasarea tastei F8 imediat dupa pornire, si apoi selesteaza restore. Daca nu va merge trebuie reinstalat xp ul insa nu neaparat tot poti rescrie windowsul fara a pierde nimic din setarile tale etc.Incearca totusi prima parte cu restore, de regula da rezultate.Succes.Cu stima.

| RobySz98 a răspuns:

A murit frate...adica e virusat si trebuie reistalat windows-ul! du-te la un specialist!