| mcdeliric1 a întrebat:

URGENT, cine ma poate ajuta! Mi-am reinstalat de curand windows-ul, mi-am bagat windows 7, recent tot 7 l-am avut. Mi-am instalat counter strike nVIDIA e6, iar cand pun la video pe 32 bit sau pe OpelGL nu se modifica, plus de asta cand ma joc, merge cam sacadat. Inainte sa reinstalez windows-ul am avut acelasi CS si nu am avut nici un fel de probleme cu el. Sa fie de la placa video? am desfacut unitatea si am vazut ca placa video se cam incalzeste, nu stiu daca asa e normal sau daca numa de o vreme se incalzeste asa tare.

Configuratia mea e urmatoarea :
Procesor AMD Athlom Dual Core 4050, ~2.1 GHz
Ram : 1.5 GB
Video : NVIDIA GeForce 8500 GT, 512 MB.

Răspuns Câştigător
| RazorRZV a răspuns:

Reinstaleaza driverul pentru placa video

| mcdeliric1 explică (pentru RazorRZV):

Am reusit, am facut update la placa video. Oricum multumesc de raspuns, iti dau funda.

2 răspunsuri:
| RazorRZV a răspuns:

Mersi happy