| zma98 a întrebat:

Urgent TPU. Astazi mi-am instalat windows-ul. Si am un mp4, si cand il bag in calculator, si vreau sa dau click pe el imi apare o eroare cu "Please insert a disk into drive E:". Si sunt foarte nervos, ca m-am chinuit sa fac pc-ul, si am dat de eroarea asta. Imi puteti spune cum sa o repar? dau funda si vot!
Uitati o poza cu eroarea : http://postimg.org/image/elc01mc7h/
Ma puteti ajuta, va rog frumosss.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu fi nervos, cel mai probabil e o buba de la player. Despre ce versiune de Windows discutam aici si despre ce player?

| zma98 explică (pentru KodrutZ):

Windows Xp SP3, Mp4 magic cube de la e-boda.

| KodrutZ a răspuns (pentru zma98):

Fie ai nevoie de drivere usb la placa de baza instalate ca lumea, fie e de la player.