| TheLastOne a întrebat:

Dupa ce mi-am reinstalat Windows-ul mi-a apare o eroare "ymsgr_inst. exe-No Disk" cu textul There is no disk in the drive. Please insert a disk into drive G:

Aceasta caseta de dialog imi apare la fiecare 2 minute. Cum as putea scapa de ea?

Răspuns Câştigător
| Miyukii a răspuns:

Ymsgr vine de la yahoo messenger.Incearca sa stergi yahoo messengerul si sa-l instalezi din nou, dar sa-l stergi de tot de la control panel.De asemenea ar trebui sa-ti revizualizezi toate fisierele sa fi sigur daca nu ti-a ramas ceva de la yahoo messenger pentru sigur l-ai avut instalat.

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Folosind ori un Windows nepiratat, deci unul original ori un sistem de operare din grupa Linux să zic Kiwi Ubuntu Linux sau Ubuntu Linux. Dacă ai un Windows adevărat și apare mizeria aia ai hardul foarte virusat. Pe vremea când încă, mă mai foloseam, de sistemul de operare Windows, nu am avut parte de o asemenea mizerie.

| diesel94 a răspuns:

E de la windows, ii lipeste un fisier din system32