| WhiskeyFaraNume a întrebat:

URGENT! Va rog ajutati-ma! Mi-am pierdut parola de la yahoo si nu mai tin minte raspunsurile de la intrebari! Cum imi pot recupera parola? Exista macar vreun hack cu care mi-o pot afla? Va rog ajutati-ma deoarece am TOT pe el! Cont de TPU,Cont de FB, Cont de Skype TOT TOT TOT!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nefericire sunt si eu in aceeasi situatie, nu mai exista nici-o posibilitate de a-ti recupera contul...

| WhiskeyFaraNume explică (pentru anonim_4396):

De ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? :'( :'( :'( :'(