| BozdoMan a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor, cineva care imi stia parola ID-ului Yahoo mi-a schimbat-o, dar a schimbat si data nasterii si intrebarile si raspunsurile cele care sunt necesare pentru a recupera parola unu cont Yahoo. Ma puteti ajuta spunandu-mi daca este o alta modalitate de a afla parola contului?

5 răspunsuri:
| geany_6563 a răspuns:

Adioo daca a schimbat raspunsurile

| Neata_Marius_1994 a răspuns:

Da mai sunt si alte metode, cand ai facut id-ul ai pus vreun id alternativ?

| Neata_Marius_1994 a răspuns:

Incearca cu id-il alternativ este singura metoda sigura care ti-a mai ramas

| BozdoMan explică (pentru Neata_Marius_1994):

Am spus ca nu-l pot accesa.

| BozdoMan explică:

Id-ul alternativ nu-l pot accesa.