| Alyn17Mafiotu a întrebat:

...Cum imi pot recupera o parola veche la un id de yahoo messenger deoarece am uitat-o!
Nu am mai intrat pe cont de aproape 3 ani! Exista vreun program ceva!

4 răspunsuri:
| HappYdaYGroparuL a răspuns:

Intră pe mess, si scrie acolo :
"Ai uitat parola"

Adica :
Forget You passord?
Si iţi da acolo sa completezi nişte lucruri si ţi-o recuperezi!

| JokerHoker a răspuns:

Daca mai tii minte id-ul trebuie sa dai click pe nu imi amintesc parola si de acolo ei (cei de la Massanger )te vor ajuta sa o recapeti

| Alyn17Mafiotu explică (pentru JokerHoker):

Da stiu ce trebuie sa fac dar treaba este ca ma intreaba acele intrebari care am raspuns cand mi-am facut contul si nu le mai stiu raspunsul la ele.Ce pot face in cazul acesta?

| Krysty2013 a răspuns:

Dai acolo la "Am uitat parola" si urmezi pasi de acolo.