| slow0 a întrebat:

Urgent! Vreau sa imi cumpar xbox one ca e la oferta dar spuneti-mi daca contul xbox live pentru o luna...cu el imi pot lua cate jocuri vreau dupa xbox live sau doar un joc. Raspundeti doar cei care stiti sigur.

Răspuns Câştigător
| Perfectshoter a răspuns:

Cu el iti poti lua cate jocuri vrei. Funda!

1 răspuns:
| ZombicideMike a răspuns:

Iti poti cumpara cate jocuri vrei, vezi ca sunt si la noi in anumite magazine si sunt mai ieftine decat pe xbox live. Trebuie sa iti pui ca tara United Kingdom cand faci contul. Atentie mare ca majoritatea jocuri nu vor functiona fara XboxLive. Iti poti cumpara XboxLive de pe alte site-uri mai ieftin decat de la Microsoft.