| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai e suporter oțelar de pe aici(al echipei de fotbal Otelul Galați, fostă campioană în 2011)Eu numai cu Otelul țin din Romania.Din străinătate țin cu Arsenal.
Credeți că Otelul va reveni în liga 1 acolo unde ii e locul anul asta in vara adică va promova în liga 1 cum am fost obișnuiți 23 de ani la rând să jucăm în liga 1?
Ați fost la meciul istoric cu Timișoara în care Otelul a câștigat titlul de campioană în anul 2011?
Îți place de Dorinel Munteanu?(antrenorul Oțelului) cel mai titrat)? Dar de Petre Grigoraș un antrenor la fel de iubit în Galați?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Nu sunt otelar, sunt rapidist dar cred ca ar fi foarte frumos ca Otelul sa revina in liga intai. Otelul e o echipa de traditie care merita sa fie in primul esalon si nu in ultimul rand si zona Moldovei are nevoie de o echipa care sa o reprezinte cu mandrie.
Parerea mea e ca au sanse sa fie in prima liga.
De Botosani nu pot sa spun multe lucruri bune pentru ca e o echipa care face blaturi cu FCSB.
Nu am fost la meciul istoric cu Timisoara dar mi-as fi dorit sa fiu la stadion.
In privinta celor doi antrenori am o parere buna despre ei, mult mai bun decat unii antrenori care antreneaza in Liga 1.