| dRz a întrebat:

Va fi vreo diferenta de gameplay intre Assassin's creed revelation pe XBOX, ps3 si PC? Adica vor avea acelasi continut? Acelasi gameplay?
Ca vad ca pe PC costa mai putin...

Răspuns Câştigător
| nitzaroberto a răspuns:

Asa-i din cauza ca e mai greu sa faci un assasins creed pe xbox ca pe net il poti pirata de aia costa mai putin pe calculator.Ca eu am reveleisanu si am incercat de omie de ori sal piratez de pe xbox si na mers.Ca daca mergea va dati seama ca eram bogat pana acum.Nu este nicio diferenta intre xbox ps3 si calculator.Ca am un prieten care il are pe calculator doar grefica ti se pare ma misto pe calculator.

4 răspunsuri:
| GaNsTaR a răspuns:

Da vor avea mare diferenta iti spun eu,

| dRz explică:

Pai cum? Vor fi mai putine misiuni sau mai putine itm? Lamureste-ma te rog happy.

| nitzaroberto a răspuns (pentru dRz):

Din cauza ca pe calc poti sal piratezi!

| dRz explică:

Nu stiu ce prieten ai tu care il are pe calulator... laughing
Varianta PC apare pe 5 decembrie.