anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Va implor raspundeti-mi@@@ FUNDA FUNDA FUNDA FOARTE URGENT@@@ Am o problema pe care o consider grava vreau sa imi sterg niste conturi de Yahoo si nu stiu cum am vreo 10 si trebuie sa scap de ele URGENT dau funda + ID de mess cine ma ajuta!cryingMoooooooor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://edit.yahoo.com/config/delete_user
Sau pagina Account deletion

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da am vazut si eu ieri dar poti doar de pe Mozila Firefox acolo iti da codul ieri am ster aproape toate mersi si n-ai pentru ce de funda!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu am sters si de pe Chrome. Ma bucur ca te-ai descurcat pina la urma. Merci pentru funda.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Na-i pentru ce. Auzi pune tu linistit ID de messenger grizbos si vorbim ca mai am cateva intrebari despre yahoo.ok? deci * grizbos * BAga

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

1. Regret, nu dau adresa mea de mess decit familiei. Dar daca ai rabdare sa-mi fac un cont special... Daca nu, intreaba aici.
2. Nu ma pricep prea bine la PC-uri, dar tot ce stiu spun si la altii ca sa ii ajut.
3. Dupa cum vezi, nu stau chiar toata ziua pe net si, pentru asta imi cer scuze ca raspund tirziu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pei un e-mail poti sa iti faci in 5 minute oricum cand faci o adresa de e-mail poti sa ma contactezi la adresa : danilo_mic. Te implor sa nu imi raspunzi pe contul acesta de TPU findca acest cont va fi sters.happy Oricum cand iti faci poti sa iti faci pe mozila firefox la mine doar acolo merge sa ma contactezi cu IM sau cu un e-mail la adresa danilo_mic sau danilo_mic@yahoo.comhappyNumai Bine

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok, dar ramine sa vorbim miine. Acum trebuie sa inchid. Noapte buna.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am trimis mail cu adresa. Poti intreba.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am primit urmatorul raspuns la e-mailul trimis:
Detalii tehnice de eşec permanente:
""Google a încercat să transmită mesajul Dvs., dar a fost respins de către destinatar domeniu. Vă recomandăm să contactaţi furnizorul de servicii email, pentru informaţii suplimentare despre cauza acestei erori. Eroare de faptul că celălalt server returnat a fost: 554 554 eroare de livrare: dd Acest utilizator nu are un yahoo.com cont ( danilo_mic@yahoo.com~~V ) [-5] - mta1083. mail.bf1. yahoo.com (de stat 17 ). ""
In acest moment, sterg si contul meu.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urgent Funda@@@@@@@@@@@@@