| Antonia_4783 a întrebat:

Salut am o mare, mare problema... nu stiu cu sa sterg updates de la yahoo messenger va rog ajutati-ma pentru ca dupe ce es de pe mess mimi apar tot felul de status-uri...Va rog. FUNDA >URIASA PLZZ urgent

1 răspuns:
| bozioru a răspuns:

Aia se seteaza din profilul yahoo.Nu cred ca poti sa scapi de Updates cel putin 1-2 luni daca nu stii sa setezi din profil.Eu unu stiam ca se seteaza de acolo dar nu am gasit, dupa o luna a incetat sa-mi mai apara.Succes!