| honeykanye a întrebat:

AM NEVOIE DE AJUTOR URGENT
pe google daca ma cauta cineva apar poze jenante cu mine si sunt chiar primele si nu vreau sa le vada cineva. si acele poze dunt de pe conturi de la care nu mai stiu emailul sau parola si trebuie sa le sterg neaparat, ce sa fac? am dat feedback la google de mai multe ori dar nu cred ca ajuta..va dau funda, ce vreti voi, dar ajutati-ma! Multumesc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cum te gasim noi ca sa le putem vedea?

| honeykanye explică (pentru darrio2007):

Ee nu spuun laughing is super jenante si chiarr nu stiu cum sa fac sa nu mai fie acolo

| darrio2007 a răspuns (pentru honeykanye):

Sterge-ti contul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri in conturi si iti stergi pozele... cu timpul vor disparea si de pe google

| honeykanye explică (pentru suntserios):

Da dar nu mai stiu datele contului.