| Mihai01feb a întrebat:

Va rof sa imi dati link pentru un wall pt cs 1.6 carevsa mearga bine si explicati-mi cam in bag si cum in activez si ar merge sa imi dati si un lick pt aim tot asa...sunt bun pe cs dar urasc hackeri si cand ii vad vreau sa ii fac sa iada de pe servere... daca vreti contactati-ma si pe skype numele este relativ13..imi puteti da si acolo linkul..si putem juca impreuna.

Răspuns Câştigător
| zKw a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/48JTWK9XL9FT/Super-Simple-Wallhack-6-90-rar.html

Intri in cs dar nu intri pe nimi un server. Il bagi in bara apoi ruleaza wallhack-ul dupa care intra in joc si apesi F9