| Andrei5000 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma cand scriu pe chat la facebook in unele momente nu-mi posteaza pe chat ce am scris si-mi apare un scris gri cu un triunghi cu semnul ecxclamari ar dca scriu inca odata sau alt ceva mi se posteaza pe chat nu stiu de ce cine ma ajuta ii dau fundita nu mai vreau sa-mi apara scrisul gri si triunghiul cu semnul ecsclamarii!

3 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

E de la conexiunea TA de internet, nu mai asculta bazaconiile altora, gandeste-te, tu cand esti offline primesti mesajele altora si ei spun ca ea/el nu poate primii oh go on. Sa fiim seriosi!

| Georgiana05 a răspuns:

E posibil să fie din cauză că-ţi mai pică net-ul. Sau celui cu care scrii, deşi asta e mai puţin posibil, nu ar trebui să se manifeste la tine.
În general, când îţi apare triunghiul acela cu semnul exclamării, este ceva în neregulă cu conexiunea de la internet.

| raducuu a răspuns:

Acel triunghi arata ca unul dintre voi are probleme cu netul. Daca ai probleme cu netul sin in afara FB contacteaza operatorul de internet.big grin