| xDicsii a întrebat:

Problema cu chatul de pe facebook. Am facut un grup cu clasa. In timp ce vorbesc colegii mei pe chat, vreau sa scriu si eu ceva acolo dar cand dau enter imi apare ce am scris langa un triunghi galben cu un semnul exclamarii in el. Inteleg ca trebuie sa dau click pe triunghiul ala pentru retrimitere dar si daca dau de n ori tot nu se trimite, nu stiti ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Andradutsa a răspuns:

Asta este o eroare a Facebook. si eu am patit-o... trebuie sa ai rabdarechatterbox