| Dobre_Alex_1995 a întrebat:

Va rog frumos, am o problema la Windows 8 : pana azi dimineata calculatorul meu mergea perfect, fara niciun fel de lag la jocuri, fara nicio problema. In aceasta dimineata am observat ca toate jocurile imi mergeau sacadat si ca Windows-ul avea multe bug-uri. De la ce ar putea sa fie, si eventual cum as putea sa rezolv? Va rog mult, ajutati-ma, dau funda.

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Poate a instalat un "update" prost facut... daca tot asa merge si peste cateva zile reinstaleaza windowsul