| Ynferno123 a întrebat:

Va rog frumos, cine ma poate ajuta cum sa ma conectez din nou pe contul meu de fortnite ps 4. Imi spune your account is already linked with another account dar eu cand vreau sa ma deconectez de acea platforma de ps 4 imi spune sa-mi verific emailul iar eu nu am acest email si nu-l pot verifica si nu stiu ce sa fac. Stiu ca unii nu vor sa ma ajute dar macar daca puteti incerca, va rog mult de tot, funda cine ma ajuta, va pup, ps help.

2 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Your account is already linked with another account s-ar traduce ceva de gen contul dvs. este deja conectat la alt cont, poate ai utilizat adresa de mail cu alt cont. Încearcă să creezi altul dacă nu reușești să te conectezi după mai multe încercări!

| 2k19 a răspuns:

Ori cineva a încercat să se conecteze la cont si a reusit... adică a pus contul tau pe pc/ps4 lui. Ori te ai conectat tu de pe pc/telefon nu stiu.