| George_Viorel_1992 a întrebat:

Va rog imi spuneti si mie un program de editat video si unul de inregistratt jocuri pentru Windows XP.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Prodan_1999 a răspuns:

Program de editat videouri este Sony Vegas Pro 11/12/13... eu folosesc 11
Il poti cauta aici https://oldpiratebay.org
Iar un program cu care sa filmezi jocuri, ar recomanda fraps sau bandicam... funda?

5 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

De editat du-te pe Sony vegas pro. Capturi ecran inregistrari du-te pe Fraps. Bandicam. Camstudio. Bafta.

| George_Viorel_1992 explică (pentru Hitback):

Multumesc! Daca puteam iti dadeam si tie funda.

| Hitback a răspuns (pentru George_Viorel_1992):

happy

| DevilZoneX3 a răspuns:

Editat: Camtasia Studio8 si filmat Fraps!

| Anghel_Razvan_1994 a răspuns:

Nu cred ca iti va merge dar incearca fraps si camtasia studio 8