| 1998tudor1998 a întrebat:

va rog..in jocul GTA? am ajuns la misia unde trebuie sa ma berberesc dar nu pot intru in interior si ma berberesc dar chind es tot spune sa intru in interior

Răspuns Câştigător
| Just4Help a răspuns:

Salut!
Daca ai un Gta San Andreas,, modat" adica de exemplu Gta SA Turbo mod xd v2, sau GTA SA vip mod v3, etc...Desigur ca nu iti vor merge misiunile. Daca ai gta sa original atunci inseamna ca nu e bun jocul si ca ar trebui sa il re-instalezi sau sa iei altul de pe net. happy