| varia a întrebat:

Ce trebuie sa faci, chind nu stii ce sa faci?

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

"Chind" nu stii ce sa faci, stai si cugeti ce e mai bine. Sau intrebi o persoana mai inteleapta. Sau citesti o carte, care carte poate fi plina de invataminte (si-ti mai corijeaza si carentele de vocabular, gramatica etc)
Sau dai cu banul si lasi soarta sa decida pentru tine. Asta daca ai de ales doar intre doua optiuni.

| T0T a răspuns:

Nimic.

| AirănMeidăn a răspuns:

Sa te culci, sa te uiti la tv, sa citesti de pe wikipedia, sa asculti toata discografia unei trupe, sa mananci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te gandesti la ce ai putea sa faci.

| neca a răspuns:

Cauti pe net ce trebuie sa faci