| vicutssa31 a întrebat:

Hey puteti sa ma ajutati si pe mn..Chind vreaus a intru pe www.odnoklasniki.ru mis e spune ca acest site temporar e blocat dar la altii luv=creaza tot normal.Imi spuneti ce pot face va rog... funda*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.
Depinde ce browser folosesti, presupun ca internet explorer...cauza este ca folosesti o versiune veche, iar site-ul nu o mai accepta si trebuie sa downloadezi una noua, incearca.
Sau cel mai bine ar fi sa-ti downloadezi google chrome sau mozilla firefox.
succes.