| AndriciTpu a întrebat:

Va rog. Joc metin2 dr si a aparut versiunea noua la client. l-am dezinstalet pe cel vechi iar cand sa descar clientu de pe site sta 2 minute maxim si se opreste din downloada. ce as putea face? ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

De obicei cand se opreste automat e din cauza ca downloadeaza cu viteza foarte foarte mica sau din cauza fisierului ce il ddescarci.
Verifica daca iti merge bine internetul, si daca merge bine atunci e problema de la fisierul ce il downloadezi iar in situatii de astea nu prea ai tu ce face.
Era un program, DNS Jumper care fixa viteza de download, insa nu stiu ce valori trebuie sa pun.
Mai asteapta astazi, si incearca maine, daca nu merge inseamna ca e o problema de la fisier.

| AndriciTpu explică (pentru Ovydiw):

De vreo 2 saptamani face asta. am viteza interenetului de 6

| AndriciTpu explică:

Alte pareri va rog.