| nikKlausVan a întrebat:

Va rog mult de tot daca exista jocul Temple Run versiunea pc.Va rog mult vreau si eu sa il joc pe pc care imi da un link de download fara parole la dezarhivarea arhivei sau intrebari inaintea downloand-ului dau funda plz mult ajutati-ma, ma chinui de mult timp sa fac rost

5 răspunsuri:
| nikKlausVan explică:

Pe bune frate ma luati la misto? sad daca tot ati dat arhiva cu parola dati-mi parola. Care imi da parola are funda!

| BattleFieldByWindows a răspuns (pentru nikKlausVan):

Sunt toteate cu parola? laughing serios eu ti-am dat 3 si toate sunt cu parole rolling on the floor Nu stiu parolele scuze dar daca vr mai caut happy