| tzori a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati vreau mult sa imi iau un laptop si am vazut unul care sa imi placa si ma incadrez si in buget. Pentru gaming (World Of Warcraft Mists Of Pandaria, MicroVolsts) sa mearga fluent cu specificatii medii, putin browsering, niste filme si pe YouTube sa mearga bine ce credeti de acest laptop? http://www.altex.ro/......3-free-dos
Daca nu prea vi se pare ok sa mearga lucrurile specificate mai sus va rog sa imi sugerati un Laptop pana in 1900 de lei pe care stiti siguri ca merg acele lucruri. Va rog sa nu depasiti suma. Va multumesc anticipat, Dau funda la cel mai concret raspuns.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

DE CE LAPTOP? Vrei sa plingi peste un an-doi? Ai habar cit costa un nenorocit de adaptor sau o baterie? Ai habar cit te costa reparatiile dupa ce iese din garantie? Un desktop ce are? Mai ales ca banuiesc ca ai deja un monitor pe care il poti folosi...

| tzori explică (pentru KodrutZ):

Vreau un laptop deoarece e portabil si practic. Laptopul de mai sus e mai bun decât pc ul meu actual. De fiecare data când ma joc cu cineva online merge atât de greu pc ca încât zici ca este facut din carton. Te rog daca poti sa îmi răspunzi la întrebarea de mai sus. Dar citeste-o atent si spune-mi ce părere ai. Mersi anticipat.

| tzori explică (pentru KodrutZ):

Calculatorul meu merge prea greu. Te rog sa îmi răspunzi la întrebarea de mai sus dar citeste-o atent si da-mi un răspuns concret.