| rlr09 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste jocuri online in genul lui metin2 dar nu 4story ca m-am plictisit de metin si vreau sa joc ceva nou.Va rog spuneti-mi dar sa fie mai multi playeri nu sa fiu eu singur.

3 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Nu iti place ma 4Story ce are jocu? sa stii ca e foarte bun jocu e facut dupa Woed of Warcraft dar daca nu-ti place asta e joaca CABAl, Flyff, Allods, Airrivals. nu stiu sunt multe daca sti engleza is supar tari daca nu invatalaughing

| AnDrEy_7649 a răspuns:

Cabal Paradox

| just13 a răspuns:

Talisman,metin2 old school, metin candy, metin2 tim, metin2 mania,