| viorel82 a întrebat:

Va salut am si eu o problema orice accesez pe net cu sunet se aude o perioada bine apoi se aude gajait indiferent ca e youtube, film online, post radio online precizez ca in winamp, bsplayer sau orice alt player se aude perfect. VA MULTUMESC

4 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Uita-te in spate si vezi daca este bagat bine cablul de la boxe. Poate sa intrerupt sau intins cablul de la boxe.

| viorel82 explică (pentru Energyboy):

E laptop are boxele incorporate si daca ar fi fost din cauza asta s-ar fi auzit asa si in winamp

| Energyboy a răspuns:

Tinand cont ca tu asculti muzica de pe internet este posibil ca tu sa ai probleme cu internetul adica cu viteza de internet.

| Ionel_Cristea_1992 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, aud orice accesez fie folder, maresc/micsorez fereastra, deschid o pagina de net, se aude un vajait si un gajait mai ales atunci cand ceva este in miscare(gen.gif-uri) se aude incontinuu, multumesc.