| GoX93 a întrebat:

Stie cineva de ce mi se aude sunetul la videourile de pe youtube urat ( bass-ul)? Precizez ca in Winamp se aude perfect, doar pe youtube este asa...
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Pai winamp-ul poate este reglat din egalizator. Cred ca este dat prea tare din volumul de la bas. Da-l mai incet de acolo si da basul mai tare din winamp pentru a compensa diferenta.
Bafta!

| GoX93 explică (pentru alecx4music):

Nu are legatura... Pe youtube se aude neclar si in winamp se aude perfect. Acum cateva zile nu aveam problema asta...

| GoX93 explică:

Am gasit problema... Era din cauza noului update de la Flash Player. Multumesc oricum.