| ΛᄂΣX a întrebat:

Sall. Am intrat pe mt2 hammer la 20:58 si cand am intrat pe cont nu mai aveam niciuyn item. ma puteti ajuta? Se intampla asta putin inainte de 9 cand se bllocheaza serveru va roog raspundeti dau o funda cat casa !

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Apeleaza la suport (la ownerul serverului) daca nu ai aratat la nimeni itemele atunci fa ce am zis daca ai aratat e clar sunt furate prin trade hack.

1 răspuns:
| ToXiCWarrior a răspuns:

Poate ca ti-au fost furate itemele,sau daca nu, atunci este o problema de la sv, apeleaza la own pentru a repara problema