| Sergyu1995 a întrebat:

Vand cont pe metin2 ro server pegasus war lvl 71 m6 aura, m6 vartej, m8 incizie [ iteme ]- Otel +6 pietrat+4, colier cu 1, 5k pv, cizme cu 1.5k pv, bratara cu 1.5k pv, partyzan +8 pietre. plus iteme ce mai am prin depozit si inv.
+3 pvm, 3kk pe cont si 6 monede dragon pe el. este interesat cineva?

Sunt din arad si contul costa 200 ron care il vrea sa imi deie ADD la ID:sergyu_lastboy ( nu e nici o gluma chiar il dau, daty add pentru informati)

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Casa stii sunt GM pe metin2ro...deci n-am nevoie de contul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau euhappy

| Sergyu1995 explică:

Daca il vrei bagama in lista [ Yahoo id: sergyu_lastboy ] si vb acol mai multe