| aplyseby1994 a întrebat:

VAND CONT PE METIN2RO SAGITTA LVL 54 LVL 30 SI LVL 12 TOATE PE ACELASI CONT:
Pe contul de 54 am asa: dragon+9 protectie+3 graba+3, rib+9 patrundere+2 mobi+3 medie 12, coif de fier +9, argin+9 cu 3 spatii finisate, pentagon+9, abanosi+7, papuci s colier pv 1000.

DORESTE CINEVA?

De aseamenea am cal militar...lvl 21, m6 atacul spiritului, m3 corp rezistent
Prin inventar mai am 24 de mantii, pumnale de lvl 1+9 licori verzi g, si prin depozit : 6 binecuvantari dragon, alte binecuvantari, sange de maimuta, carti zdrobire, marmura, 2 carti ale blestemelor.
Tin sa mentionez ca am misiunile de la biolog facute...: cele cu dinti si cu cartile blestemelor sunt facute...acum am mis cu suveniruri de demon si am dus 4 si mai am 18 in depozit.

puncte: 90 str
80 pv si restul cum ti le da...

Daca doriti mai multe informatii contactati-ma aici pe site

3 răspunsuri:
| Fcs_Cosmin_1997 a răspuns:

Sunt eu interesat...dai add nistorcosminel@yahoo.com

| aplyseby1994 explică (pentru Fcs_Cosmin_1997):

L-am vandut deja...imi pare reu

| Firoiu_Adrian_1977 a răspuns:

Tu sti cum se descarca metinul?