| anonim_4396 a întrebat:

Vand Steam cs 1.6 cs condition zero si cs source plus 9 jocuri bonus! COSMOTE 5 euro Accept doar cod reicarcabil! Dece? Nu vreau teapa! Contact : catalin950! Cum facem? Dai codu de 5 euro vad daca e bun si iti dau contul de la steam! Nu e bun codu? Nu primesti Contu, si asa nimeni nu ia teapahappy!
CONTACT:catalin950@yahoo.com
PRET: Cosmote, 5 euro happy

2 răspunsuri:
| username a răspuns:

Da cum sa nu. Fii atent, tu imi dai mie contul si parola si dupa eu iti dau codul, asa iti convine?
Si i-a spune, care sunt cele 9 jocuri bonus? Sa stiu daca merita.

| CoOsMin a răspuns:

Aaaa tu nu vrei sa iei teapa dar tu dai teapa altora.laughing chiar interesant.pacat ca e veche poanta.