| Doarunaltutilizator a întrebat:

Voi a-ti jucat vreodata primul GTA?(vorbesc de cel din 1998).
Credeti ca il mai joaca cineva? e putin probabil.
Ce anume are GTA1 si nu are GTA5? dupa parerea voastra.
Nu are o grafica tare precum GTA4 sau GTA5 si probabil nu vi se pare cine stie ce dar eu zic ca e destul de frumos asa pe atunci jocurile nu erau ca cele de pe acum dar cu siguranta multi l-au jucat la acea vreme cand era popular si acum seria Grand Theft Auto a devenit din ce in ce mai populara.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Am jucat GTA 1 de cand a aparut. Diferit e grafica logic. GTA 1 si 2 sunt cu vedere de sus si sunt pixelate. GTA-urile astea mai noi au grafica, au tancuri de PC-uri cand sunt create. Inainte nici nu existau PC-uri performante. dar acum logic ca au computere cu care sa fie concepute jocurile.

Nu-l mai joaca nimeni in prezent din cauza ca e vechi. Eventual doar cei nascuti inainte de anii '95 sa-si aminteasca de copilaria buna care au avut-o.

| Doarunaltutilizator explică (pentru RareşTPUro):

Ti-am dat funda fiindca mu-a placut raspunsul tau si fiindca tu esti singurul care mi-a raspuns.

| RareşTPUro a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi frumos, apreciez. happy